کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت صنعت تجارت مهر و استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی  :

رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول شرکت صنعت تجارت مهر می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های صنعت تجارت مهر مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود .

خرید الکترونیکی  :

خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان شرکت و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.

در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد .

ثبت سفارش  :

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در صنعت تجارت مهر اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به صنعت تجارت مهر می باشد . هنگام ثبت سفارش ، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی یا حقوقی ، نحوه پرداخت ، نحوه ارسال کالا و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید . انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در صنعت تجارت مهر کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از سایت صنعت تجارت مهر می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در وب پوش علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از فروش های ویژه و برقرای ارتباط با شرکت به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد .

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد صنعت تجارت مهر محفوظ می ماند در همین راستا سایت صنعت تجارت مهر از خریداران خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند .

دریافت سفارشات  :

کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط صنعت تجارت مهر کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها با توجه به یکی از روش های حمل انتخاب شده هنگام خرید در بسته بندی های استاندارد و ایمن  به مشتریان تحویل می گردد. ولی هرگونه مسئولیتی پس از خروج کالا از انبار شرکت صنعت تجارت مهر بعهده خریدار می باشد.

روشهای ارسال  :

ارسال محصولات در صنعت تجارت صنعت تجارت مهر به انتخاب کاربر در زمان ثبت سفارش و به یکی از روش های تحویل به خریدار درب انبار فروشنده، ارسال از طریق باربری، ارسال به صورت دربستی انجام می پذیرد .